Výživa na buněčné úrovni

Buněčná výživa ve Vaší krvi

Ucelený obraz kvality vnitřního prostředí Vašeho těla nám poskytne stav na buněčné úrovni přes Vaši krev. Více než jakékoliv jiné analýzy vypovídá o ZÁSADNÍM VÝZNAMU KVALITY VNITŘNÍHO BUNĚČNÉHO PROSTŘEDÍ ve vyrovnávání se s jakoukoliv nerovnováhou, vzniklou nesprávným způsobem myšlení nebo způsobem života.

Tato metoda slouží pro lepší pochopení Vaší dynamiky v těle a pro cíleně vhodnou stravu a pitný režim, včetně pohybové aktivity a dýchaní. Je velmi silným motivátorem pro změny ve Vašem životě.

Hlavním postupem mojí terapie je pracovat s člověkem komplexně, bez tuny potravinových doplňků nebo investice do nepotřebných diagnostik.

Příprava před analýzou krve

Příprava je důležitá, aby nedošlo ke zkreslení výsledků.

  • Nechoďte na analýzu s horečkou.
  • 36 hodin před analýzou žádný alkohol.
  • Večer před analýzou je vhodná lehká racionální strava s nízkým obsahem tuků (ne sýry, vepřové maso, smažená jídla).
  • 4 hodiny před analýzou nic nejíst. Vypít 3–6 sklenic vody (balené, bez chloru, nesycené, citron do vody je možný a vhodný). NEPÍT kávu, černý čaj, mléko.
  • 10 minut před analýzou si nemyjte ruce ani jinak nemněte prsty.

Pro koho je analýza vhodná?

Pro každého, kdo se zajímá o prevenci a aktivně si přeje optimální zdraví. Pokud jste zdraví, upozorní Vás na případná rizika, pokud nemocní, ukáže, jak ulehčit tělu v procesu uzdravování a jak odstranit faktory, které k nemoci přispěly tak, aby se neopakovala.

Analýza je vhodná pro sportovce, ale i děti od 3 let. Doporučujeme individuální konzultace, u sportovců vždy také s trenérem, u dětí a adolescentů s rodičem.

Co lze v živé krvi pozorovat?

Stav, tvar a zdraví červených krvinek, kvalitu buněčných membrán, chování/vitalitu (zvýšení nebo pokles) bílých krvinek, bakterie, kvasinky, plísně, resp. ohrožení těmito infekcemi, poruchy srážlivosti krve, dehydrataci, projevy stresu, toxickou zátěž, poškození volnými radikály, nutriční nedostatky, vitamínové a minerálové nedostatky, známky dysfunkčního trávení bílkovin a tuků, krystaly kyseliny močové, cholesterolu a další krystaly.

Průběh analýzy krve

Pozorování živé kapky krve v temném poli mikroskopu je zcela bezbolestné. Klient si z prstu odebere kapku krve a tu pak při 1000násobném zvětšení v temném poli mikroskopu prohlíží a analyzuje kvalifikovaný terapeut. Mikroskop je propojený s PC monitorem, na kterém můžete svou krev sledovat i Vy. V průběhu sezení je možné pořídit z pozorovaného vzorku krve snímky (5 kusů). Toto probíhá po dobu max. 10 minut. Následující doba je věnovaná konzultaci o pitným režimu, jídle, ale i technologické přípravě pokrmů. Celkem počítejte s hodinovou konzultací.

V čem je analýza krve jedinečná?

Tradiční laboratorní biochemické vyšetření krve i vyšetření krevního obrazu jsou kvalitní diagnostické metody, ale ukazují až pokročilé projevy onemocnění. Mým cílem je prevence v klinickém pojetí a řešení zdravotního stavu dle oboru, který jsem vystudovala – vědecké výživy lidí. Tuto diagnostiku používám v praxi za účelem, aby si klient uvědomil vliv dýchaní, sportovní aktivity, nutriční terapie a pitného režimu na jeho zdraví.

Toto měření a jeho následná konzultace je jenom na doporučení lékaře. Aktivně spolupracuji s lékaři. Analýza živé krve je vhodným doplňkem lékařského vyšetření a žádoucí součástí prevence u sportovců, dětí, ale i dospívající mládeže až po aktivní stáří.

Dárkový poukaz

Dárkový poukazDarujte svým blízkým poukaz na vstupní konzultaci v oboru KLINICKÁ VÝŽIVA.
Dárkové poukazy zahrnují slevy.
 

Bio a bezlepkové produkty

Bio a bezlepkové produktyFirma Doves Farm je proslulá svou specializací na bio a bezlepkové výrobky, které jsou považovány za produkty nejvyšší kvality.


[ ^ nahoru ^ ]