O mně

Eva KocurkováSpecializuji se na personální diagnostiku podle potravinových intolerancí na základě výsledků absolvovaných testů. Hledám nejlepší způsoby, jak odstranit příznaky nemoci a najít její příčinu. Cílem je změna stravovacích návyků „na míru“ každého klienta a zároveň příjem kvalitního zdroje racionálních potravin. To mě přivedlo k nápadu pojmout celý projekt komplexně, od krevního testu v české laboratoři až po farmáře, kteří poskytují zdravé potraviny. Tato speciální dietologie a pečlivě naplánovaný postup léčby mohou pomoci rychle narůstající onemocnění zmírnit.

Mým klientům poskytuji komplexní službu včetně nutričního poradenství a vytvoření nákupního koše na základě výsledků z imunologie.

Jak pracuji

Mojí snahou je poskytnutí personální diagnostiky a jsem zastáncem medicíny jako životního stylu.

Lidské tělo je pro mne úžasnou mapou, knihou vyprávějící jedinečný osobní příběh každého člověka. Nese v sobě informace našich předků, vypráví skrz svoji formu a funkci o všem klíčovém, co jsme na své cestě životem potkali, prožili a také to, jak jsme dané situace zvládli…

Jídlo jako forma projevu kultury, zvyků a tradic našich předků, bylo zároveň i společenskou událostí, ale i komplexem fyzických prací a využívaní přírody jako velkého dárce. Budu se snažit Vám pomoci najít odpovědi na Vaše problémy a najít takové potraviny, které budou pro Vás lékem. Tak budeme společně směřovat k slovu, které se často vyslovuje u všech přání: ZDRAVÍ. Proto moje vnitřní filozofie je přistupovat k člověku s respektem. Budu se těšit na přítomný okamžik, který prožiju s Vámi.

Jaké problémy nejčastěji řeším?

Akné, atopický ekzém
Akutní nebo chronické stavy úzkosti
Astma
Bolesti hlavy
Celiakie – přecitlivělost na lepek
Problematika imunity
Deprese
Gastritida
Hyperaktivita
Chronický únavový syndrom
Migréna
Nadváha

Nadýmání
Nespavost
Noční pocení
Oslabená imunita
Porucha pozornosti
Poruchy spánku
Problémy s váhou
Průjem, zácpa
Zadržování vody
Zánětlivé onemocnění střeva
Záněty průdušek
Štítná žláza


[ ^ nahoru ^ ]