Spokojení klienti

Klient, Praha

Centrum Kapky krve paní Evy Kocurkové, která analyzuje krev pomocí vyšetření temným mikroskopem, je vůbec ta nejistější a nejzajímavější, nejjednodušší a nejkratší diagnóza klíčových zdrojů zdravotních problémů a zmapování cesty k rychlému uzdravení. Paní Eva je výjimečná, citlivá, inteligentní a laskavá odbornice s porozuměním, soucitem pro své pacienty. Ona uzdravuje už svojí přítomností, radou a optimismem.

S Kubíkem jsme jeden rok stále bojovali s vysokými hodnotami asla, protože se Kubíkovi vracel spálový bacil. Měl ho v jednom roce asi třikrát za sebou, stále nás posílali na infekční na píchání antibiotik, až poté nám doporučili odebrání krčních mandlí. S tím jsem nesouhlasila, a tak jsem hledala nějakou možnost, jak se tomu vyhnout. Jednou jsem našla odkaz na Vaše webové stránky a řekla si, že to zkusíme, že už je to poslední možnost, jak se vyhnout odebrání krčních mandlí.

Číst více

Môj príbeh patrí paní Eve Kocurkovej, ktorá mi pomohla v mojich zdravotných problémoch a otvorila mi oči, naučila ma opäť vnímať krásu, pokoj a radosť. Medzi nami je síce veľký vekový rozdiel, môžem byt jej mama, ale to, čo som zažila s ňou na svojej ceste k uzdraveniu od prístupu, úcte voči svojej osobe, rešpekt a veľkosť jej charakteru.
Bola a stále som pracovne úspešná žena, ale za moju kariéru som zaplatila svojím zdravím. Depresie, choroby, problémy s trávením, svoj osobný život, pády a veľké bolesti.

Číst více

Môj príbeh (Prečo to tak dopadlo?)

Môj príbeh sa začal 10. apríla 1970. Mnohí si povedia bláznivé dieťa. Možno áno a možno nie. A možno už pri narodení sa zjavili prvé znaky spojenia genetiky s civilizačným pôsobením.
Spomínam si na rezavé bolesti chodidiel a množstvo modrín na malom detskom telíčku (k tomu musím dodať, že moja mamička sa narodila s vrodenou coxartrózou oboch bedrových kĺbov, žeby genetika?). Začal sa kolotoč. U pánov doktorov to nemohlo dopadnúť inak ako vyslovením ortieľa. Ten však na počudovanie znel: "Mamička, Vaše dieťatko je úplne zdravé, netrpí coxartrózou, iba sa jej tvorí príliš veľký počet bielych krviniek." Ale čo spraviť s bolesťami, ktoré pretrvávali naďalej? ACYLPIRÍN.

Číst více

Milá Evičko,

moje první setkání s vyšetřením kapky krve jsem zaznamenala v jednom týdeníku pro zdraví, kde se psalo o očistě těla a zbavení těla od parazitů. V té době jsem byla po zlomenině nohy a tak jsem nemohla nikam dojíždět. Osmělila jsem se a našla jsem kontakt na Tebe. Když jsem se dostala v počítači na Tvé stránky, tak jsem žasla, co vše se dá z kapky krve proměřit. Moc mě potěšilo, že jsme se mohly domluvit a uskutečnit návštěvu v mém salóně. Připravila jsem pár klientů na první vyšetření spolu s mou rodinou a tak začala naše spolupráce, která již probíhá 16 měsíců.

Číst více

Dostanu z těla vše, co tam nepatří!

Moje cesta za uzdravením začala, jak bych řekla, celkem (ne)tradičně a to v lednu 2013. Zhruba v polovině ledna jsem si uvědomila, že pro letošní rok nemám stanovený cíl, kam bych chtěla v prosinci dojít. Slovo "předsevzetí" vypouštím již léta, stresuje mne, nelíbí se mi, je zatěžkané minulostí, zprofanované médii, lidmi v okolí a profitujícími obchodníky. A to již ze zásady - nepodporuji.
Takže, jak by měl můj cíl asi vypadat? Je to jednoduché. Měl by být SMART. Vzhledem k tomu, že jsem předchozí léta hodně věnovala studiu a práci, rozhodla jsem se myslet na sebe. Po chvilce uvažování byl záměr na světě... dostanu z těla vše, co tam nepatří. :-) 

Číst více

Spolupracuji

Spolupracuji – Fond Sidus

Spolupracuji – E.L.A.

Dárkový poukaz

Dárkový poukazDarujte svým blízkým poukaz na vstupní konzultaci v oboru KLINICKÁ VÝŽIVA.
Dárkové poukazy zahrnují slevy.
 

Bio a bezlepkové produkty

Bio a bezlepkové produktyFirma Doves Farm je proslulá svou specializací na bio a bezlepkové výrobky, které jsou považovány za produkty nejvyšší kvality.


[ ^ nahoru ^ ]