Příprava sportovců na LOH Rio 2016

Olympiáda Rio 2016 – příprava vrcholové reprezentace Slovenska VŠC DUKLA, Banská Bystrica, Trenčín, Liptovský Mikuláš

Matěj Thot

Matěj Thot je slovenský atlet, který se věnuje chůzi na 20 km a 50 km. Je zlatým olympijským vítězem Rio 2016 a je nominován na Atleta roku pro Evropu.

Příprava sportovců na LOH Rio 2016

Martina Hrašnová 

V Pekingu OH 2008 ve finále obsadila 8 místo a v Berlíne na MS bronzovou medaili.

Michal Martikán

První velkou medaili získal již jako 16letý na MS 1995, kde skončil na třetím místě. Ve své medailové sbírce má, mimo jiné, také čtyři zlaté medaile z individuálních závodů na MS v letech 1997, 2002, 2003 a 2007.

K jeho největším úspěchům patří dvě zlaté, dvě stříbrné a jedna bronzová olympijská medaile, které získal v letech 1996–2012. Zlatá z olympiády z Atlanty byla první pro samostatné Slovensko. V letech 1996, 1997, 2007, 2008 byl oceněn jako nejlepší sportovec Slovenska.

Ganoderma lucidum – SPORTOVNÍ VÝKONY A CÍLENÁ DETOXIKACE

Za posledních několik let jsme byli svědky odhalení, že spousta našich nejúspěšnějších soutěžních sportovců se k vítězství dostala přes doping. Doping už byl zjištěn mezi některými nejslavnějšími baseballisty, atlety, cyklisty i jinými. Nutkání dopovat – využívat chemii k podpoře výkonu – vychází z potřeby vyhrát soutěž. Ale fyziologický cíl je obvykle zvýšení hladiny testosteronu v těle a snížení hladiny zánětlivého kortizolu.

Nový výzkum v italské Pavii zjistil, že tyto dvě lékařské houby značně podporují výkon a regeneraci cyklistů. Po třech měsících užívání se poměr testosteron/kortizol významně změnil, a tím sportovce ochránil před syndromem přetrénovaní. A taky došlo k tomu, že se zvýšila schopnost vychytávat v séru sportovců po závodech volné radikály.

Cílem je zvýšit vitalitu, posílit srdce proti vlivům stresu, utužit náš imunitní systém proti krizovým stavům, zvýšit naši výkonnost a hlavně přivést do krve více kyslíku, a to všechno bez vedlejších účinků. Bylo zjištěno, že mnoho léčivých sloučenin v lékařských houbách, včetně triterpenů a beta-glukanů, také adenosinmonofosfátu a superoxid dismutázy, prospívá zdraví srdce a cév a předchází nemocem. Ganoderma lucidum snižuje krevní tlak, zmenšuje zvětšenou prostatu (benigní hyperplazie prostaty) a omezuje zánět. Kromě toho působí antivirově, což je důležité pro všechny sportovce, kteří se podrobují náročným tréninkům a cestování v rámci soutěží. 

Pracovní nabídka

Nabízím spolupráci na projektu potravinové intolerance pro ČR a SR ve spolupráci s laboratořemi a s imunology. Cílem je prevence vůči nemocem, které můžou být příčinou těžko identifikovatelných potíží.

celá pracovní nabídka

Spolupracuji

Spolupracuji – Fond Sidus

Dárkový poukaz

Dárkový poukazDarujte svým blízkým poukaz na vstupní konzultaci v oboru KLINICKÁ VÝŽIVA.
Dárkové poukazy zahrnují slevy.
 

Bio a bezlepkové produkty

Bio a bezlepkové produktyFirma Doves Farm je proslulá svou specializací na bio a bezlepkové výrobky, které jsou považovány za produkty nejvyšší kvality.


[ ^ nahoru ^ ]